PIGIAU! PURE WHEY - Pieno Išrūgų Baltymai - 75 Porcijos

PURE WHEY - Pieno Išrūgų Baltymai - 75 Porcijos - 2.27 kg

Nauja

49,99€

Aprašymas:

TP ELITE PURE WHEY - aukščiausios kokybės pieno išrūgų baltymai - net 24 g. baltymų, 6.9 g. BCAA ir 1.6 g. gliutamino vienoje porcijoje.

Smulkiau

 • Šokolado
 • Vanilės
 • Kokosų
 • Bananų
 • Braškių

Grąžinimas

Pure-Whey_aprasymas

Kas yra Pure Whey?

 

Pure Whey yra aukščiausios kokybės baltymai, kurių kaina lyginant  su kitais mažiausia. Šie baltymai pagaminti iš ultra filtruotų pieno išrūgų koncentrato, turi ypač aukštą 80% baltymų kiekį – daugiau, nei daugumos konkurentų produktų. Šiuos baltymus galima įsigyti penkių skonių, jie ypač skanūs, žinant, kad vienoje porcijoje tik 1 g. cukraus! Pure Whey maišomi ypač lengvai, nelieka jokių gumulų ir netgi galima maišyti šaukšteliu.

Vienoje Pure Whey porcijoje yra didelis amino rūgščių kiekis – net 6.9 g BCAA ir aukštas gliutamino kiekis. Pure Whey yra idealus tiems, kurie nori priaugti daugiau liesos raumenų masės, numesti svorio arba tiesiog praturtinti savo dietą baltymais,  sustiprinti imuninę sistemą arba paskatinti augimą. Dėl ypač mažo laktozės, riebalų ir angliavandenių kiekio Pure Whey baltymus galima laikyti   sveikiausiu pasirinkimu sportuojantiems.

Siekdami užtikrinti Think Platinum produktų kokybę, mes renkamės tik geriausius Vakarų Europos tiekėjus. Taip pat mes garantuojame žemiausią kainą, kurią mes pasiekėme dirbdami be tarpininkų ir platindami Think Platinum produktus tik internetu.

Skaniausi

Pure Whey sudėtis pagrįsta moksliniais tyrimais, todėl neaukodami kokybės galime pasiūlyti  skaniausią baltyminį produktą rinkoje. Galite rinktis iš penkių skonių, arba juos maišyti!  Stiklinę lieso pieno arba vandens  sumaišę su vienu kaušeliu baltymų jūs pasigaminsite kokteilį, kurio jūs dar nesate ragavę!

Pure Whey nauda

Visiems sportininkams yra žinoma, kad  norint priaugti daugiau raumenų,  reikia vartoti daug baltymų, tai yra,  labai daug baltymų. Nesvarbu, ar jūs siekiate tapti kultūrizmo čempionu, ar tiesiog norite numesti svorio ir pagražinti savo kūną, sportuojant  jūsų raumenys yra nualinami ir jiems reikia daug baltymų, kad jie atsigautų.

Juk mėsoje, piene, kiaušiniuose yra daug baltymų, kodėl vartoti Pure Whey? Žinoma, jeigu viskas būtų taip paprasta, visi būtų sveiki ir sportiški, bet taip nėra. Kodėl? Nes šiame maiste yra ne vien tik baltymai. Šituose produktuose yra ypač aukštas riebalų, cholesterolio ir piene cukraus ir laktozės kiekis. Taip pat šiuos produktus pagaminti užima daug laiko, jie brangūs ir ne visada atitinka jūsų aukštus skonio standartus.

Nėra geresnės alternatyvos siekiant po treniruotės atgaivinti savo nualintus raumenis ir paskatinti juos augti, nei išgerti vieną skanų, baltymingą Pure Whey kokteilį.

Sveikatai

Nesvarbu, ar  esate sporto fanatikas, ar nesidomite sveika mityba,  šie aukštos kokybė baltymai bus jums naudingi. Jie turi mažai angliavandenių, cukraus ir riebalų, tad, žinant, kad baltymai yra virškinami lėtai, jūs būsite sotesnis ilgesnį laiką.

Taip pat Pure Whey gali padėti jūsų imuninei sistemai. Praleiskite mažiau treniruočių dėl ligos. Mūsų baltymuose yra aukštas amino rūgščių kiekis, kurios, kaip mokslininkų įrodyta, dalyvauja imuninės sistemos veikloje.

Pure Whey turi aukštą BCAA ir glutamino kiekį, kurie yra naudojami ligoninėse siekiant apsaugoti pacientus nuo katabolizmo (raumenų irimo ir praradimo).

Kokybė

Think Platinum istorija yra labai paprasta. Mes sukūrėme šiuos sporto papildus siekdami užpildyti Lietuvos rinką aukščiausios kokybės sporto papildais. Mūsų tyrimai rodo, kad nemažai produktų Lietuvoje yra nuperkami pagal skelbimus, kur produktai gali būti neautentiški ir gali turėti kenksmingų medžiagų. Taip pat sportininkai Lietuvoje yra prastai informuojami apie sporto papildus, kuriuos jie vartoja, dalis informacijos yra neišversta ant etiketės iš lenkų ar anglų kalbos. Think Platinum pasirūpino, kad visi produktai atitiktų aukščiausius standartus. Mes renkamės tik geriausius Vakarų Europos tiekėjus, kurie turi užtikrintą kokybės garantavimo sistemą ir atitinka mūsų Platinum standartą.

Čia ne tik amino rūgštys

Išrūgose gausu ne tik nepakeičiamų amino rūgščių, bet ir kitų naudingų medžiagų. Tai alfa- laktalbuminas, beta-laktoglobulinas, albumino peptidai,  laktoferinas, A, G, M imunoglobulinai. Be to,  išrūgų baltymuose, skirtingai nuo kitų baltymų rūšių,  esama visų rūšių amino rūgščių. 25 % išrūgų baltymų amino rūgščių yra šakotosios amino rūgščių grandys (BCAA).  Jos ypač gerai pasisavinamos ir tarnauja kaip energijos šaltinis didesnių krūvių metu, per treniruotę ir po jos. Pieno išrūgos – taip pat ir cisteino šaltinis, o cisteinas yra glutationo (GSH) sudėtinė dalis. Glutationas – labai svarbus antioksidatorius, stiprinantis imuninę sistemą, padedantis sumažinti stresą po treniruočių, skatinantis gijimą. Tyrimai rodo, kad išrūgų baltymai padeda stiprinti imuninę sistemą padidindami antioksidantų kiekį.

Kas geriau – išrūgų baltymų koncentratas ar izoliatas?

Tai dažnas sportininkų diskusijų objektas. Tačiau šie du produktai skiriasi tik gamybos pobūdžiu. Manoma, kad išrūgų baltymų izoliatas yra ,,grynesni” baltymai, nes jų apdirbimo procesas daug ilgesnis. Tačiau sudėtingiau apdorojant baltymus netenkama kai kurių naudingų medžiagų. Išrūgų baltymų koncentrate išlieka daugiau natūralių medžiagų. Daugumoje išrūgų baltymų tyrimų naudojamas būtent koncentratas. Baltymų kokybę lemia ir juose esantys priedai – cukrus, saldikliai, skonio priedai. Renkantis baltymus reikia atkreipti dėmesį į jų sudėties aprašymą.

 

Ar saugu vartoti moterims?

Žinoma! Moterims, kaip ir vyrams, reikia baltymų, kad jų kūnas funkcionuotų tinkamai. Bet dėl skirtingų kūno tipų, moteris, ne taip kaip vyrai, negali priaugti daug raumenų, nesvarbu, kiek baltymų yra vartojama. Tad kodėl vartoti Pure Whey? Paprasta, -  kad būtų lengviau numesti svorį. Baltymai padeda sumažinti maisto glikeminę apkrovą (paskaitykite daugiau apie tai internete), tad jis yra lėčiau virškinamas. Pasidaryk sau skanios avižų košės su Pure Whey, ji bus sotesnė ir skanesnė, todėl nesinorės valgyti ilgesnį laiko tarpą.

Daugiau apie Pure Whey:

 •          Tai 100 % natūralus išrūgų koncentratas
 •          Lengvai tirpstantis
 •          Turi nedaug riebalų ir laktozės
 •          24 g grynų baltymų padeda auginti liesąją raumenų masę
 •          6.9 g natūralių BCAA padeda raumenims atsigauti po krūvio
 •          1.6 g natūralaus gliutamino gerina imuninę sistemą ir padeda išlaikyti raumenų masę
 •          Geras kalcio šaltinis
 •          Sudėtyje neturi draudžiamų medžiagų

Naudojimo būdas

Vienai porcijai paruošti sumaišykite du samtelius baltymų su 230 ml. vandens arba lieso pieno ar kito jūsų mėgiamo skysčio ir 20 – 30 sekundžių paplakite plakikliu ar mikseriu. Suvartokite per 30 min. po treniruotės. Priklausomai nuo baltymų poreikio, rekomenduojama  iki trijų porcijų per dieną.

Pure_whey_informacijaKlientų komentarų kol kas nėra.

Parašyti atsiliepimą

PURE WHEY - Pieno Išrūgų Baltymai - 75 Porcijos - 2.27 kg

PURE WHEY - Pieno Išrūgų Baltymai - 75 Porcijos - 2.27 kg

TP ELITE PURE WHEY - aukščiausios kokybės pieno išrūgų baltymai - net 24 g. baltymų, 6.9 g. BCAA ir 1.6 g. gliutamino vienoje porcijoje.

Parašyti atsiliepimą

6 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: