PERFORMANCE WHEY - pieno išrūgų baltymai - 30 porcijų

PERFORMANCE WHEY - pieno išrūgų baltymai - 30 porcijų - 0.9 kg

Nauja

18,99€

Aprašymas:

Think Platinum PERFORMANCE WHEY - aukščiausios kokybės 3-jų rūšių pieno išrūgų baltymai - net 23 g baltymų, 6.9 g BCAAir 14.4 g būtinųjų amino rūgščių vienoje porcijoje. Taip pat šie baltymai yra praturtinti DygeZyme® fermentų kompleksu. Baltymai įsisavinami per 3 fazes!

Smulkiau

 • Šokolado
 • Vanilės
 • Kokosų
 • Bananų
 • Braškių

Grąžinimas

Kas yra Performance Whey?

 

Performance Whey yra aukščiausios kokybės baltymai, kurių kaina lyginant  su kitais mažiausia. Kurdami šį papildą mes siekėme sukurti tobuliausius baltyminius papildus Europoje. Šie baltymai pagaminti iš ultra filtruotų pieno išrūgų izolato, koncentrato ir kazeino, turi ypač aukštą  - 80% baltymų kiekį – daugiau, nei daugumos konkurentų produktų. Dėl ypatingos formos sudėties šie baltymai yra virškinami trimis etapais aprūpindami organizmą iš karto ir ilgesniam laikui. Šiuos baltymus galima įsigyti penkių skonių, jie ypač skanūs, žinant, kad vienoje porcijoje mažiau nei 1 g. cukraus! Performance Whey maišomi ypač lengvai, nelieka jokių gumulų ir netgi galima maišyti šaukšteliu.

 

Vienoje Performance Whey porcijoje yra didelis amino rūgščių kiekis – net 6.9 g BCAA ir aukštas gliutamino kiekis. Performance Whey yra idealus tiems, kurie nori priaugti daugiau liesos raumenų masės, numesti svorio arba tiesiog praturtinti savo dietą baltymais,  sustiprinti imuninę sistemą arba paskatinti augimą. Taip pat Performance Whey sudėtyje turi Dygezime® fermentų kompleksą, kuris padės užtikrinti maksimalų šių neįkainojamų baltymų įsisavinimą ir normalią žarnyno veiklą. Dėl ypač mažo laktozės, riebalų ir angliavandenių kiekio Performance Whey baltymus galima laikyti sveikiausiu pasirinkimu sportuojantiems.

Siekdami užtikrinti Think Platinum produktų kokybę, mes renkamės tik geriausius Vakarų Europos tiekėjus. Taip pat mes garantuojame žemiausią kainą, kurią mes pasiekėme dirbdamibe tarpininkų ir platindami Think Platinum produktus tik internetu.

3 baltymų rūšių mišinys

Baltymai  ne visada virškinami vienodu tempu. Sportininkams svarbu aprūpinti savo organizmą baltymais kuo greičiau po treniruotės, per visą dieną,  taip pat ir miego metu. Dėl to mes šiuos ypač aukštos koncentracijos baltymus sukūrėme iš 3-jų rūšių baltymų: pieno išrūgų izolato, koncentrato ir kazeino.

Izolatas – greičiausiai virškinamas:

Po ypač sunkios treniruotės, norint, kad baltymai iš skrandžio patektų į raumenis kuo greičiau, mes naudojame izolatą. Izolatas yra viena iš brangiausių pieno išrūgų baltymų rūšių, nes gaminimo procesas pats ilgiausias ir sudėtingiausias. Izolatas pasižymi tuo, kad jis yra lengviausiai virškinamas iš visų pieno išrūgų baltymų rūšių.

Koncentratas – vidutiniškai:

Norint, kad tuo metu, kai raumenys atsigauna po krūvio, netrūktų  baltymų augimui, mes šį papildą sukūrėme su pieno išrūgų koncentratu.

Kazeinas – lėčiausias:

Lyginant su kitomis pieno išrūgų baltymų formomis, kazeinas yra virškinamas gana lėtai. Jums to reikia, kad jūsų augantys raumenys būtų aprūpinti reikalingomis maistinėmis medžiagomis kuo ilgesni laiko tarpą. Tai ypač naudinga miego metu, kai raumenys sparčiai auga sparčiai, bet  maisto medžiagų nebegauna. Taip pat naudinga tarp ilgesnių pauzių tarp maisto.

 

Geresnis baltymų įsisavinimas su Dygezime®

Dygezime susideda iš 5 virškinimo fermentų. Šie fermentai padeda jūsų organizmui suskaidyti baltymus, angliavandenius, riebalus ir laktozę, tad jūsų organizmas bus visada pasiruošęs aprūpinti raumenis baltymais ir kitomis maistinėmis medžiagomis.

Skaniausi baltymai

Performance Whey sudėtis pagrįsta moksliniais tyrimais, todėl neaukodami kokybės galime pasiūlyti  skaniausią baltyminį produktą rinkoje. Galite rinktis iš penkių skonių arba juos maišyti!  Stiklinę lieso pieno arba vandens  sumaišę su vienu kaušeliu baltymų jūs pasigaminsite kokteilį, kurio jūs dar nesate ragavę!

Performance Whey nauda

Visiems sportininkams yra žinoma, kad  norint priaugti daugiau raumenų,  reikia vartoti daug baltymų, tai yra,  labai daug baltymų. Nesvarbu, ar jūs siekiate tapti kultūrizmo čempionu, ar tiesiog norite numesti svorio ir pagražinti savo kūną, sportuojant  jūsų raumenys yra nualinami ir jiems reikia daug baltymų, kad jie atsigautų.

Juk mėsoje, piene, kiaušiniuose yra daug baltymų, kodėl vartoti Performance Whey? Žinoma, jeigu viskas būtų taip paprasta, visi būtų sveiki ir sportiški, bet taip nėra. Kodėl? Nes šiame maiste yra ne vien tik baltymai. Šituose produktuose yra ypač aukštas riebalų, cholesterolio ir, pavyzdžiui,  piene cukraus ir laktozės kiekis. Taip pat šiuos produktus pagaminti užima daug laiko, jie brangūs ir ne visada atitinka jūsų aukštus skonio standartus.

Nėra geresnės alternatyvos siekiant po treniruotės atgaivinti savo nualintus raumenis ir paskatinti juos augti, nei išgerti vieną skanų, baltymingą Performance Whey kokteilį.

Sveikatai

Nesvarbu, ar  esate sporto fanatikas, ar nesidomite sveika mityba,  šie aukštos kokybės baltymai bus jums naudingi. Jie turi mažai angliavandenių, cukraus ir riebalų, tad, žinant, kad baltymai yra virškinami lėtai, jūs būsite sotesnis ilgesnį laiką.

Taip pat Performance Whey gali padėti jūsų imuninei sistemai. Praleiskite mažiau treniruočių dėl ligos. Mūsų baltymuose yra aukštas amino rūgščių kiekis, kurios, kaip mokslininkų įrodyta, dalyvauja imuninės sistemos veikloje.

Performance Whey turi aukštą BCAA ir glutamino kiekį, kurie yra naudojami ligoninėse siekiant apsaugoti pacientus nuo katabolizmo (raumenų irimo ir praradimo).

Kokybė

Think Platinum istorija yra labai paprasta. Mes sukūrėme šiuos sporto papildus siekdami užpildyti Lietuvos rinką aukščiausios kokybės sporto papildais. Mūsų tyrimai rodo, kad nemažai produktų Lietuvoje yra nuperkami pagal skelbimus, kur produktai gali būti neautentiški ir gali turėti kenksmingų medžiagų. Taip pat sportininkai Lietuvoje yra prastai informuojami apie sporto papildus, kuriuos jie vartoja, dalis informacijos yra neišversta ant etiketės iš lenkų ar anglų kalbos. Think Platinum pasirūpino, kad visi produktai atitiktų aukščiausius standartus. Mes renkamės tik geriausius Vakarų Europos tiekėjus, kurie turi užtikrintą kokybės garantavimo sistemą ir atitinka mūsų Platinum standartą.

Čia ne tik amino rūgštys

Išrūgose gausu ne tik nepakeičiamų amino rūgščių, bet ir kitų naudingų medžiagų. Tai alfa-laktalbuminas, beta-laktoglobulinas, albumino peptidai,  laktoferinas, A, G, M imunoglobulinai. Be to,  išrūgų baltymuose, skirtingai nuo kitų baltymų rūšių,  esama visų rūšių amino rūgščių. 25 % išrūgų baltymų amino rūgščių yra šakotosios amino rūgščių grandys (BCAA).  Jos ypač gerai pasisavinamos ir tarnauja kaip energijos šaltinis didesnių krūvių metu, per treniruotę ir po jos. Pieno išrūgos – taip pat ir cisteino šaltinis, o cisteinas yra gliutationo (GSH) sudėtinė dalis. Glutationas – labai svarbus antioksidatorius, stiprinantis imuninę sistemą, padedantis sumažinti stresą po treniruočių, skatinantis gijimą. Tyrimai rodo, kad išrūgų baltymai padeda stiprinti imuninę sistemą padidindami antioksidantų kiekį. 

Ar saugu vartoti moterims?

Žinoma! Moterims, kaip ir vyrams, reikia baltymų, kad jų kūnas funkcionuotų tinkamai. Bet dėl skirtingų kūno tipų, moteris, ne taip kaip vyrai, negali priaugti daug raumenų, nesvarbu, kiek baltymų yra vartojama. Tad kodėl vartoti Performance Whey? Paprasta, -  kad būtų lengviau numesti svorį. Baltymai padeda sumažinti maisto glikeminę apkrovą (paskaitykite daugiau apie tai internete), tad jis yra lėčiau virškinamas. Pasidaryk sau skanios avižų košės su Performance Whey, ji bus sotesnė ir skanesnė, todėl nesinorės valgyti ilgesnį laiko tarpą.

Daugiau apie Performance Whey:

 •                   Tai 3 baltymų mišinys: pieno išrūgų izolatas, koncentratas ir kazeinas
 •                   Lengvai tirpstantis
 •                   Turi nedaug riebalų ir laktozės
 •                   23 g grynų baltymų vienoje porcijoje padeda auginti liesąją raumenų masę
 •                   6.9 g natūralių BCAA vienoje porcijoje padeda raumenims atsigauti po krūvio
 •                   1.6 g natūralaus gliutamino vienoje porcijoje gerina imuninę sistemą ir padeda išlaikyti raumenų masę
 •                   Net 14.4 g būtinųjų amino rūgščių vienoje porcijoje
 •                   Geras kalcio šaltinis
 •                   Sudėtyje neturi draudžiamų medžiagų

Naudojimo būdas

Vienai porcijai paruošti sumaišykite du samtelius Performance Whey baltymų su 230 ml. vandens arba lieso pieno ar kito jūsų mėgiamo skysčio ir 20 – 30 sekundžių paplakite plakikliu ar mikseriu. Suvartokite per 30 min. po treniruotės. Priklausomai nuo baltymų poreikio, rekomenduojama  iki trijų porcijų per dieną.

Klientų komentarų kol kas nėra.

Parašyti atsiliepimą

PERFORMANCE WHEY - pieno išrūgų baltymai - 30 porcijų - 0.9 kg

PERFORMANCE WHEY - pieno išrūgų baltymai - 30 porcijų - 0.9 kg

Think Platinum PERFORMANCE WHEY - aukščiausios kokybės 3-jų rūšių pieno išrūgų baltymai - net 23 g baltymų, 6.9 g BCAAir 14.4 g būtinųjų amino rūgščių vienoje porcijoje. Taip pat šie baltymai yra praturtinti DygeZyme® fermentų kompleksu. Baltymai įsisavinami per 3 fazes!

Parašyti atsiliepimą

6 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: