Apie mus

Sveiki!

Mes džiaugiamės, kad jūs užsukote į mūsų svetainę ir mums būtų malonu, jei skirtumėte minutę susipažinti su mumis ir sužinoti, kodėl mes esame geriausi sporto papildų industrijoje.

Apie Think Platinum

Think Platinum yra Lietuvoje įsikūrusios MB "Sprendimai sportui" prekinis ženklas. Mes prekiaujame Lietuvių sukurtais sporto papildais, kurių kokybė yra pati aukščiausia. Think Platinum komandyje dirba tik rinkoje lydintys profesionalai ir profesionalių kultūristų ir mokslininkų pagalba sukūrėme būtiniausius aukščiausios kokybės sporto papildus. Mūsų papildų linijoje nėra 'reklaminių triukų', tik laiko ir mokslinikų patvirtinti būtiniausi sporto papildai, kurių kokybę mes garantuojame! Mes dirbame tiesiogiai Lietuvoje be tarpininkų ir nešvaistome pinigų reklaminėms akcijoms, dėl to mes garantuojame žemiausią kainą. Taip pat dauguma konkurentų produktų yra importuojami iš kitų šalių, tad tų produktų kainos būna su tarptautionio siuntimo ir muito mokečiais, ir tarpininkų antkainiais. 

Kokybė, kokybė, kokybė...

Nesvarbu, ar jūs į sporto salę einate retkarčiais, ar esate profesionalus atletas, mes suprantame, kad kokybėje kompromisų būti negali. Prasta sporto papildų kokybė gali sugriauti jūsų užbrėžtus tikslus, kad ir kokie jie būtų. Ir mes tuo rizikuoti negalime. Jeigu pasiteirausite lydinčių Lietuvos kultūristų, jie patvirtins, kad Think Platinum papildų linijoje tik būtiniausi ir saugiausi sporto papildai.

Mes naudojame tik aukščiausios kokybės produktus iš Europos. Beveik visi mūsų medžiagų tiekėjai turi HACCP, Halal, GMP ir t.t. sertifikatus. Mes nerizikuojame ir nenaudojame medžiagų iš trečiųjų šalių, kur įstatymus lengva apeiti. Visos mūsų produktų medžiagos yra ištestuojamos ir mes nenaudojame jokių sporto industrijoje uždraustų medžiagų.


Mūsų misija

Mes siekiame greitai tapti stipriausiais sporto papildų rinkoje Lietuvoje. Mes žinome, kad tai pasiekti tegalime siūlydami aukščiausią kokybę, žemiausią kainą ir kartais dovanodami dovanas savo mylimiems klientams. Mūsų unikalus sprendimas platinti Think Platinum sporto papildus tiesiogiai be tarpininkų leidžia mums pasiūlyti žemiausią kainą, greitą pristatymą ir plėstis sparčiau.

Žemiausia kaina garantuota!

Dėl to, kad mes dirbame tiesiogiai Lietuvoje, mes jums galime pasiūlyti itin žemas kainas. Mes užsakome sporto papildus dideliais kiekias, tad gauname ypač geras kainas ir jūsų pinigai nenuplaukia tarpininkams! Siekdami labiau sutaupyti mūsų klientų pinigus, mes neplėčiame produktų linijos ir nešvaistome pinigų reklaminiams triukams, mums svarbiausia yra kokybė ir ypatingai patenkinti klientai.

Dirbame tiesiogiai Lietuvoje.

Pagarbiai,

Think Platinum komanda.

Logotipas ant metalinio paviršiaus